Hondenkunstwerken op de veiling!

  • Feb 05, 2020
click fraud protection

Country Living-editors selecteren elk aanbevolen product. Als u via een link koopt, kunnen we een commissie verdienen. Meer over ons

Professionele taxateur Helaine Fendelman identificeert en evalueert uw verzamelobjecten en antiek

hond thema kunst

Als het gaat om illustraties van honden, is de mens vaak de beste vriend van een hond. Tijdens zijn vijfentwintigste verjaardag Dog Sale afgelopen februari verkocht Bonhams New York ongeveer $ 1 miljoen aan hondenthema-kunst, verzamelobjecten en sculpturen. Deze nichecategorie blijft een populair interessegebied bij verzamelaars. Maar misschien is het meest waardevolle hondenbot het iconische schilderij Honden spelen poker door kunstenaar Cassius Marcellus Coolidge, die in 2005 in Doyle New York verkocht voor $ 590.400. Het antwoord op Bonhams onthult duidelijk de nieuwe aantrekkingskracht van de categorie (de volgende Bonhams New York Dog Sale is gepland voor februari 2008; www.bon hams.com; (212) 717-9007).

  • SCHILDERIJENSetters, een speelse olieverf op doek van Thomas Blinks, $ 94,250 opgehaald.
    instagram viewer
    Een ontluikende kunstenaar (hierboven), ondertekend door Alfred William Strutt, verkocht voor $ 32.863, drievoudig wat het huis schatte dat het op een veiling zou brengen. Wachten op een maaltijd, van de Nederlandse kunstenaar Henriette Ronner-Knip, bracht $ 56.763 op.
  • BEELDHOUWWERK Een 20e-eeuwse continentale bronzen bulldog verkocht voor $ 1.673. Een paar honden van gesneden hout bracht $ 11.950 op. Luchthartige groep van vier continentale bronzen bulldogs verkocht voor $ 717. Een Bull Terrier Club-herdenkingsmedaillon ging voor $ 269.
  • COLLECTIBLES Boekensteunen met twee terriërs van Edith Barretto Stevens Parson verkocht voor $ 2.271. Een Britse koperen halsband uit de 19e eeuw bracht $ 1.195. Een blaffend bulldog-speelgoed haalde $ 2.390 op.