Een overnachting in deze handgemaakte iglo wordt geveild voor een dakloos goed doel

  • Feb 03, 2020
click fraud protection

We verdienen een commissie voor producten die via sommige links in dit artikel zijn gekocht.

Als je er altijd al van gedroomd hebt om de nacht in een iglo door te brengen, heeft één campingwebsite de unieke glamping-ervaring mogelijk gemaakt, en het gaat niet eens om ver reizen.

Campsites.co.uk heeft een aanbieding gemaakt voor een iglo die in de West Midlands werd gebouwd door de 29-jarige Ben Crutch tijdens de zware sneeuwval afgelopen zondag.

Iglo

Ben Crutch

Volgens Sky Nieuws, het kostte Crutch, die als timmerman-schrijnwerker werkt, acht uur om de indrukwekkende hut in de achtertuin van zijn vriendin te bouwen. Terwijl hij het proces leerde, gebruikte hij ongeveer 500 ijsstenen om het 7ft hoge huis te vormen, compleet met een deur en een raam.

Nadat de iglo de krantenkoppen had gehaald, besloot Martin Smith, oprichter van de campingwebsites, een blinde veiling te houden voor een overnachting in het winterse huis. De hoogste bieder elke dag wint een nacht in de iglo, met alle opbrengst naar daklozen liefdadigheid Shelter.

instagram viewer
Iglo

Ben Crutch

"Glamping gaat helemaal over de ervaring en er is altijd veel interesse in accommodaties die uniek zijn," vertelde Smith Landelijk wonen. "We vonden de iglo van Ben erg leuk - een geweldige kans om iets speciaals te maken, en tegelijkertijd iets goeds te doen deze kerst."

De iglo heeft ruimte voor twee en wordt geleverd met een paar essentiële dingen om het gezellig te houden - slaapzakken, glühwein en een afhaalmaaltijd. Het is ook niet zo koud als het lijkt. "Het ijs werkt als een goede thermische muur," zei Crutch na het bouwen. "Het was eigenlijk heel warm daarbinnen."

Iglo

Ben Crutch

Geïnteresseerden in een logeerpartij kunnen bieden via campsites.co.uk, maar je moet snel zijn - met milder weer onderweg, zal deze iglo niet lang duren.